Roraty (galeria)

Adwent- to czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W dniu 10 grudnia 2015r. zgromadziliśmy się na Roratach przynosząc ze sobą lampiony - znak naszego czuwania. W Adwencie w grupie Starszaków codziennie po obiedzie jest losowanie figurki Maryi- Królowej Podhala. Szczęśliwiec bierze figurkę do domu i modli się z całą Rodziną, a na drugi dzień rano przynosi do przedszkola. Ponadto w tym okresie zbieramy cukierki dla dzieci z Afryki pod hasłem „ I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”. Dzieci mogą podzielić się swoimi słodyczami z innymi i być dla nich jak święty Mikołaj.