Dzień sportu

W dniu 1 czerwca 2016r. odbył się w naszym Przedszkolu Dzień sportu. Dzieci mogły przynieść do Przedszkola rowerki, hulajnogi, rolki i inny sprzęt sportowy. Było wiele atrakcji: równoważnie, chodzenie po drabinkach, bieg z przeszkodami, skoki w dal, rzut do celu, wyścigi. Za udział w poszczególnych dyscyplinach dzieci otrzymywały punkt, które wklejały na swój Dyplom sportowca, a na koniec otrzymały nagrody. Po południu Przedszkolaki z Wychowawcą i Rodzicami wyruszyły na wycieczkę i piknik nad brzegiem Dunajca.