Bombik

19 października gościliśmy w naszym Anielskim przedszkolu ks. Bogusława Zemana SSP z Częstochowy autora książki dla dzieci pt. "Przygody słonika Bombika". Wszystkie przygody małego Bombika ilustrują sytuacje z jakimi mogą spotkać się dzieci w codziennym życiu. Te opowiadania mają wymiar dydaktyczny, terapeutyczny i mogą pomóc rodzicom, opiekunom, nauczycielom w procesie wychowawczym. Przygody opowiadał i śpiewał piosenki sam autor. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na pojawienie się słonika Bombika i były zachwycone kiedy przyszedł ze słodka niespodzianką. "Dobrze jest żyć, więc żyć mi się chce i śpiewać się chcę, bo dobre serce pięknym mnie czyni, życie łaciate też szczęścia ma smak ". Było dużo radości z odwiedzin Bombika i pamiątkowe zdjęcia. Zachęcamy do zapoznania się z przygodami tego łaciatego słonia o dobrym sercu.