Bal Wszystkich Świętych

27 października odbył się w przedszkolu Bal Wszystkich Świętych. W tym dniu dzieci przebrały się za postacie świętych i miały swoje imieniny. Wśród świętych można było zauważyć: Matkę Bożą, Matkę Teresę z Kalkuty,  św. Józefa, św. Piotra, św. Mikołaja, św. Floriana, św. Marcina, św. Szymona, św. Dominika, św. Patrycję, św. Karolinę, św. Jacka, św. Jadwigę, św. Kazimierza, św. Michała Archanioła na bal przyleciały również Aniołki. W tym roku Miłosierdzia nie mogło zabraknąć postaci św. Jana Pawła II. Było dużo radości, tańców, śpiewów i wspólnej anielskiej zabawy. Rodzicom dziękujemy za pomysłowość i przygotowane stroje ulubionego świętego. Każdy z nas jest powołany do świętości.