dzien-patronalny

Dzień patronalny

19 października w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Święto Patronalne -Aniołów Stróżów. Występ dzieci był pt. „Aniołowie nas strzegą”. Szczególna chwilą była sprawowana Eucharystia w intencji Dzieci, Rodziców, Sióstr, Nauczycieli oraz wszystkich, którzy współpracują z nami. Mszę świętą odprawił ks. Proboszcz Kazimierz Duraj. Dzieci z zaangażowaniem śpiewały, rodzice pełnili liturgiczne funkcje, celebrans skierował do nas słowo. Po Mszy Świętej, podczas wspólnej agapy dzieci otrzymały modlitewniki z Aniołem Stróżem a dla swoich Rodziców rozdały aniołki. Był to dzień wspólnego świętowania!
Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top