Świąteczne jasełka i wigilia z rodzicami

Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. Dzieci przygotowane pod okiem nauczycieli przedstawiły Jasełka, do których bardzo  pilnie się przygotowywały. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, świąteczne stroiki i dekoracje, prezenty oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości. Spotkanie zakończyło się wigilijnym poczęstunkiem. Dzieci zabrały do domu własnoręcznie wykonane szopki i bombki dla swoich rodziców. Wszystkim Rodzicom dziękujemy za przygotowanie stołu, tworzenie świątecznej atmosfery, pomoc w przygotowaniu dzieci.