Święto Patronów przedszkola – Aniołów Stróżów

Dnia 2 października we wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość. Naszemu przedszkolu patronują przecież Aniołowie Stróżowie i z tej okazji s. Agnieszka przygotowała dzieci do krótkiego przedstawienia, które przypomniało wszystkim, że Aniołowie Stróżowie zawsze są blisko i strzegą nas nieustannie.  Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne oraz wokalne, za co nagrodzone zostały gromkimi brawami przez zaproszonych gości. Po przedstawieniu wszyscy udaliśmy się na Eucharystię sprawowaną w intencji Dzieci, Rodziców, Sióstr i Nauczycieli oraz wszystkich współpracujących z przedszkolem. Słowo skierował do nas ks. Proboszcz Kazimierz. Po wspólnej modlitwie udaliśmy się na agape. Próbowaliśmy przygotowanych przez rodziców słodkości, delektowaliśmy się kawą, herbatką i soczkami. Dzieci świetnie bawiły się ze swoimi rodzicami podczas tańców prowadzonych przez p. Marię, po czym wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane obrazki z Aniołami. Był to dzień radosnego świętowania.