Teatrzyk o Smoku Wawelskim

Dnia 11 października (czwartek) gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Art Cinema z Nowego Sącza. Panowie przy pomocy lalek - kukiełek przedstawili „Legendę o Smoku Wawelskim”. Legenda ta opowiadała o dzielnym Szewczyku Skubie, który dzięki swojemu sprytowi pokonał smoka i mógł poślubić piękną królewnę. Smok wydawał naprawdę groźne odgłosy, ale przecież nie było się czego bać bo był tylko maskotką. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, mogliśmy również podziwiać z bliska wszystkie lalki, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie.