Boże Narodzenie w oczach dzieci

Dnia 14 grudnia, w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Boże Narodzenie w oczach dzieci”. Dzieci wspólnie z rodzicami przygotowały piękne świąteczne prace takie jak: bombki, choinki, stroiki czy kartki świąteczne. Każda praca została nagrodzona ponieważ wszyscy wykonawcy włożyli wiele trudu w przygotowanie tych świątecznych ozdób. Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom, które wzięły udział w tym wydarzeniu i zachęcamy również pozostałych do udziału w konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.