main

Jasełka 2018

Dnia 20 grudnia dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały zaproszonym gościom piękne „Jasełka”.  Przygotowywały się pod czujnym okiem cioci Agnieszki Padiasek, oraz pozostałych nauczycielek. Wszyscy aktorzy ubrani byli we wspaniałe stroje, które jeszcze bardziej przybliżyły nas do Betlejemskiej szopki i uświadomiły jaki cud dokonuje się podczas Świąt Bożego Narodzenia. Po przedstawieniu wszyscy połamaliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie świąteczne życzenia. Dzieci rozdały swoim rodzicom piękne stroiki a następnie wspólnie zasiedliśmy przy wigilijnym poczęstunku. Można było poczuć magię zbliżających się świąt. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne brawa za przygotowanie do występu – nauczenie się wierszyków, kolęd i pastorałek oraz układów tanecznych, dzięki którym podbiły serca widowni. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości – dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom.
Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top