konkurs2

Konkursy przedszkolaków 2018

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursach o różnorodnej tematyce. Madzia z grupy starszaków wykonała pracę na temat „Dzieło św. Mikołaja podejmowane przez współczesnych” i zdobyła wyróżnienie i nagrodę. Marzenka i Alicja z grupy maluchów wzięły udział w konkursie pt: „ Aniołek najładniejszy” i otrzymały za swoją pracę Dyplomy. Paulina z grupy „zerówki” wykonała pracę plastyczną pt: „Mieszkańcy Lasu” i otrzymała z wykonaną pracę piękny dyplom i nagrodę. Patrycja z grupy „zerówki” otrzymała dyplom za przygotowanie pracy pt: ” Najpiękniejsze zakątki naszej Ojczyzny”.

Gratulujemy wszystkim uczestniczkom konkursu!!!:)😊😊😊

Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top