Dzień Babci i Dziadka

Dnia 10 stycznia, odbyła się w naszym przedszkolu ważna uroczystość. Zaprosiliśmy na nią wyjątkowych gości – naszych kochanych Dziadków i Babcie. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą w intencji wszystkich Dziadków, której przewodniczył ks. Proboszcz Kazimierz. Następnie mali aktorzy odegrali Jasełka wzbogacone o wierszyki i piosenki dla Babci i Dziadka. Po pięknym występie wnuczęta porwały swoich dziadków do wspólnych tańców i zabaw. Radości nie było końca. Po tanecznych harcach wszyscy usiedliśmy do pysznego poczęstunku. Rozdaliśmy naszym dziadkom piękne prezenty – starsza grupa pyszne samodzielnie dekorowane pierniki w kształcie serca, a młodsza grupa piękne ramki ze zdjęciami. Wszyscy radośni i szczęśliwi rozeszliśmy się do swoich domów.