DSCN0039

Dzień skupienia dla rodziców

Dnia 5 marca w naszym przedszkolu przygotowywaliśmy się duchowo do odpowiedniego przeżycia Wielkiego Postu, by w pełni wykorzystać ten wyjątkowy czas. Dzień skupienia rozpoczął się Konferencją wygłoszoną przez księdza proboszcza Kazimierza, w której nawiązał on do ewangelii o „nagrodzie za wyrzeczenia”, a także przybliżył przybyłym postać  św. Małgorzaty z Kortony, patronki roku. Później uczestniczyliśmy w Adoracji Najświętszego Sakramentu, a także mogliśmy uzdrowić nasze serca w sakramencie pokuty. W tym czasie dzieci wraz z ciociami zrobiły dla wszystkich pyszne kanapki. Następnie wspólnie z dziećmi uczestniczyliśmy we Mszy św. Po Eucharystii zebraliśmy się na agapie i posililiśmy się pysznymi kanapkami i innymi smakołykami. Dzień później – w środę popielcową również uczestniczyliśmy we Mszy św. z posypaniem głów popiołem, która odbyła się w kaplicy w naszym przedszkolu. Mamy nadzieję, że dzięki tym wydarzeniom dobrze przygotowaliśmy  się do przeżycia Świąt Wielkanocnych.
Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top