20190312_134411

Wyjazd na narty 2019

Dnia 12 marca grupka dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami oraz s. Dyrektor i s. Agnieszką z grupy starszaków wybrała się na narty. Wszyscy wyruszyli z przedszkola, by o godz. 13.30 w pełni gotowi stawić się przed wyciągiem „Bania”. Każdy uczestnik naszego wyjazdu odebrał swój karnet i rozpoczęła się świetna zabawa. Dzieci pod okiem wykwalifikowanych instruktorów oraz swoich rodziców uczyły się jeździć na nartach, niektóre zjeżdżały również na nadmuchanych dętkach. Radości nie było końca. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że był to naprawdę udany wyjazd. Po zjazdach wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia. Bardzo serdecznie dziękujemy p. Przemkowi, tacie Karolinki z grupy starszaków, za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i zarezerwowanie karnetów.
Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top