DSCN0093

Zajęcia otwarte dla Rodziców i warsztaty wiosenne

Wielkimi krokami zbliża się do nas wiosna. Z tej okazji, w naszym przedszkolu 14 marca 2019 r. zostały zorganizowane zajęcia otwarte dla rodziców o tematyce wiosennej. Najpierw ciocie z grupy starszaków poprowadziły rozgrzewkę oraz masażyki, by przygotować się do pracy, która już na nas czekała. Pani Małgorzata – mama Marysi z grupy maluszków poprowadziła dla nas warsztaty, podczas których nauczyliśmy się robić piękne wiosenne kwiaty! Krokusy, żonkile, tulipany, kaczeńce i różne inne kwiaty wykonywaliśmy z krepiny. Pani Małgosia na początku wytłumaczyła nam krok po kroku jak powstają takie kwiaty, a następnie wspólnie próbowaliśmy swoich sił. Bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie za przygotowanie bardzo ciekawych i wartościowych zajęć.
Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top