DSCN0205

Konkurs „Na góralskom nute”

Dnia 26 marca w Gminnym Przedszkolu w Szaflarach odbył się konkurs piosenki „Na góralskom nute”, w którym wzięła udział czwórka dzieci z naszego przedszkola. Wszyscy pięknie przygotowali się do tego wydarzenia i pod okiem wychowawczyń i rodziców ćwiczyli by jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności. Zaśpiewali: Roksanka „Górole, górole, góralsko muzyka…”, Patrycja „Hej tam spod Tater…”, Karol „Pokiel holny oreł…” i Klimuś „Hej mały jo se mały…”. Z całej czwórki najbardziej doceniony został Klemens, który w swojej kategorii wiekowej zdobył trzecie miejsce i nagrodę – darmowe wejście na baseny termalne „Gorący Potok”. Pozostała trójka również otrzymała wspaniałe nagrody. Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top