Przedszkole Patriotyczne 2019

Dnia 20 marca 2019 r. w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia o tematyce Patriotycznej przygotowane przez firmę Lupus o nazwie „Polska – moja Ojczyzna”. Przedszkolaki uczestniczyły w quizie na temat Polski i mogły dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat naszej Ojczyzny, a także przypomnieć sobie jakie mamy Symbole Narodowe, rozpoznać je na obrazkach a także zaśpiewać Polski Hymn Narodowy, oczywiście w postawie „na baczność”.  Na koniec wszyscy mogli przebrać się w stroje: chłopcy – żołnierzy, a dziewczynki – sanitariuszek i miłe Panie wykonały nam wspaniałe zdjęcia. Każdy przedszkolak otrzymał również Dyplom Małego Patrioty. Bardzo dziękujemy za możliwość uczestnictwa w takich ciekawych zajęciach.