DSC_1398

Zakończenie roku przedszkolnego 2019

Dnia 18 czerwca odbyła się uroczysta Msza święta, na której dziękowaliśmy Bogu za Jego łaski udzielane nam przez cały rok i za opiekę  Aniołów Stróżów nad naszym Przedszkolem. Mszę świętą w  kaplicy Sióstr odprawił ks. Proboszcz Kazimierz Duraj, któremu dziękowaliśmy za całoroczną opiekę duchową, modlitwę, wygłaszane do nas Słowo Boże. Na szczególną uwagę zasługiwały dzieci z „zerówki”, które dzielnie ukończyły edukację przedszkolną i otrzymały nagrody  za swoją wytrwałą pracę, oraz dyplomy z  napisem  „Żegnaj przedszkole, Witaj Szkoło”. Po skończonym występie w wykonaniu dzieci z grup starszych, zostały rozdane dyplomy i nagrody dla wszystkich przedszkolaków, które uczęszczały do Przedszkola, wspólnie bawiły się, do końca zjadały obiadki, modliły się w  intencji swoich rodzin. Podziękowania zostały także skierowane w stronę Przełożonej domu, Sióstr, Nauczycieli i Personelu Przedszkola. Ważną rolę w Przedszkolu odgrywali Rodzice, którzy przez cały rok służyli bezinteresowną pomocą, dobrym słowem. Siostra Dyrektor dziękowała za prowadzenie strony internetowej Przedszkola, pomoc informatyczną, zakupywanie i układanie kwiatów przy figurze Anioła Stróża, prowadzenie zajęć dla dzieci, szkoleń, warsztatów, przyniesienie fantów na loterię, za hojność, wspólne Agapy, życzliwość, dobrą współpracę, wspólną modlitwę, za to po prostu byli z nami! Rodzice okazali się też dobrymi aktorami, bo dla dzieci przygotowali przedstawienie pt. Rzepka, ale to było niezwykłe przedstawienie. Sporo gościło przedszkole w ciągu roku teatrzyków, ale takiego w którym występowało tylu aktorów i to na wysokim poziomie, pięknie przebranych to nie miało. To najwspanialszy teatrzyk roku! 😊 Zabawy nie było końca, na podwórku na dzieci czekał jeszcze zamek dmuchany, loteria fantowa, malowanie twarzy, pyszne jedzonko przygotowane przez rodziców, pieczone kiełbaski, których doglądali tatusiowie i oczywiście mecz piłki siatkowej w składzie mamusie kontra tatusiowie.
Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top