Pasowanie na Przedszkolaka 2019

W Święto Aniołów Stróżów odbyło się pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci odwiedził Niebiański Gość, który przy pomocy wielkiej kredki dokonał uroczystego mianowania ich na przedszkolaki. Anielski Wysłannik przybył także z podarunkami, które bardzo ucieszyły nasze dzieci. Tego samego dnia po południu przedszkolaki wraz z Ciociami przygotowały piękny występ na cześć Aniołów Stróżów pod hasłem „Mój Anioł ma mnie”. Aplauz rodziców nie miał końca :-). Po występie wszyscy udali się do kaplicy. Na Mszy Św. powierzyliśmy zaczynający się rok przedszkolny Bożej opiece. Po uczcie duchowej był czas na wspólną Agapę.