20191031_100513

Bal Wszystkich Świętych 2019

31.10.2019 w naszym przedszkolu odbył się bal Świętych. Wszystkie dzieci z grupy  maluchów, średniaków i starszaków przybyło do przedszkola w przepięknych strojach, które przedstawiały różne postacie świętych. Na początku naszego balu, każde dziecko zaprezentowało swój strój oraz powiedziało za jakiego świętego lub świętą się przebrało. Po prezentacji ciocie przygotowały kilka pytań o tematyce religijnej, na które dzieci po wylosowaniu pytania odpowiadały samodzielnie. Nie zabrakło także śpiewów . Dzieci zaśpiewały między innymi piosenki takie jak „Taki duży, taki mały” oraz „ Jestem rybakiem Pana”. Dzieci z grupy starszaków i średniaków zaprezentowały nam piękny układ taneczny do piosenki „Otwierasz niebo”. Jak to na balu nie mogło także zabraknąć królewskiej uczty. 🙂
Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top