DSC02066

Święto Niepodległości 2019 w Przedszolu

12.11.2019 w przedszkolu odbyło się przedstawienie z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości. Dzieci z grupy starszaków, średniaków oraz maluszków zaprezentowały swoim rodzicom kilka patriotycznych piosenek m.in. „Przybyli ułani „. Dzieci z grupy starszaków recytowały  wiersze twórczości W. Bełzy. Na zakończenie występu dzieci wraz z ciociami oraz swoimi rodzicami odśpiewali Hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Następnie wszyscy udali się do kaplicy na uroczystą Mszę świętą w intencji Ojczyzny. Dziękujemy bardzo wszystkim Rodzicom za pomoc w organizacji tego wyjątkowego  dnia.
Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top