Spotkanie ze Świętym Mikołajem 2019

6-ty grudnia jest dniem najbardziej wyczekiwanym dniem w całym roku przez wszystkie dzieci. Tego dnia jak każdy już wie Święty Mikołaj odwiedza grzeczne dzieci z podarunkami. Tak było i w tym roku. Nasze przedszkole odwiedził wyczekiwany Święty. Dzieci były bardzo szczęśliwe, że mogły gościć tak wspaniałego gościa. Najpierw dzieci z grupy maluszków, średniaków i starszaków zaprezentowały wierszyki i taniec przygotowane na tą okazję. Mikołaj po tak uroczystym przywitaniu wręczył każdemu dziecku prezent oraz wykonał sobie z każdym dzieckiem pamiątkowe zdjęcie.

Święty Mikołaju czekamy na Ciebie w przyszłym roku. 🙂

Mikołaju nasz