Pokazy Taneczne

Anielsko - taneczne Przedszkole w Szaflarach prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi. Pokazy taneczne mogli oglądać rodzice podczas uroczystości przedszkolnych. W trakcie pandemii zajęcia przybrały inną formę, bardziej filmową. Występy dzieci są nagrywane i przesyłane Rodzicom za pomocą Messengera i dysk Google. Prowadząca zajęcia jest s. Edyta Czyż we współpracy z s Agnieszka Padiasek. Dzieci poprzez występy ćwiczą koncentracje, uwagę, pamięć i umiejętności rytmiczno-taneczne. Chętnie tańczą i są bardzo zadowolone ze swoich osiągnięć. Rodzice podziwiają talenty swoich dzieci i są wdzięczni Siostrom za ich pracę. Są zaangażowani w przygotowanie strojów:, szyja spódnice, chusty, przygotowują akcesoria do tańców i nawet filmują występy. Taniec z kwiatami, zaprezentowany na pokaz taneczny, który odbył się 28 kwietnia 2021. Dzień góralski odbył się w styczniu 2021 r. prowadzili go Państwo Trebunie z Szaflar.