W związkuz obowiązującą od 1.09.2017 r. nową Podstawą Wychowania Przedszkolnego zostaje zmieniony dotychczas obowiązujący Statut Przedszkola. Nowy, poprawiony zgodnie z obowiązujacymi przepisami Statut będzie obowiązywał od 20.11.2017r.

Dla Rodziców Statut w całości dostępny jest na tablicy informacyjnej w przedszkolu.

Nasze Przedszkole

Przedszkole im. Aniołów Stróżów w Szaflarach jest placówką katolicką, prowadzoną przez Zgromadzenie Służebnic Matki Dobrego Pasterza. Swoją działalność rozpoczęło 2 stycznia 2002 roku. Dnia 16 grudnia 2004 roku przedszkole powierzono opiece Aniołów Stróżów. Obecnie są dwie grupy dzieci: Maluchy i Starszaki.

Zbierajmy zakrętki

Nasz Przedszkole włączyło się w akcję Fundacji Bez Tajemnic „Zbieraj nakrętki”.  Dochód ze zbiórki przeznaczony jest na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych dzieci. Każdy kto chce może przyłączyć się do zbiórki przynosząc zakrętki do Przedszkola.

Zbierajmy zakrętki

Aktualne wydarzenia

eqwqewqwe

Dzień Babci i Dziadka w Anielskim Przedszkolu.

« 2 z 5 »

Zobacz więcej wydarzeń