Wyprawka do przedszkola

Wyprawka do Przedszkola dla dziecka 2,5 i 3-letniego

• pościel – koc, najlepiej w dużych rozmiarach, poduszka
  • komplet ubrań na zmianę w woreczku (podpisane) czyli: spódnica lub spodnie, majteczki, skarpetki, ewentualnie rajstopki, bluzeczka z krótkim i długim rękawem, Wszystkie ubrania łatwe do samodzielnego zakładania i zdejmowania.
  • buty na zmianę na rzepy– wygodne, takie by maluch mógł je sam założyć i zdjąć, z gumową podeszwą, trzymające stabilnie stopę dziecka i chroniące przed urazami.
  • jednorazowo 1 opakowanie chusteczek mokrych i  higienicznych, wyciąganych.

Wyprawka do Przedszkola dla dziecka 4-letniego

• pościel – koc, najlepiej w dużych rozmiarach, poduszka
  • komplet ubrań na zmianę w woreczku (podpisane) czyli: spódnica lub spodnie, majteczki, skarpetki, ewentualnie rajstopki, bluzeczka z krótkim i długim rękawem.
  • buty na zmianę na rzepy – wygodne, z gumową podeszwą, trzymające stabilnie stopę dziecka i chroniące przed urazami.
  • jednorazowo 1 opakowanie chusteczek  higienicznych, wyciąganych

Wyprawka do Przedszkola dla dziecka 5 i 6-letniego

• buty na zmianę na rzepy (5 l.), lub sznurowane (6 l.) w celu uczenia się ich zawiązywania – wygodne, z gumową podeszwą, trzymające stabilnie stopę dziecka i chroniące przed urazami.
  • jednorazowo 1 opakowanie chusteczek  higienicznych, wyciąganych.