Wyprawka do przedszkola

Wyprawka do Przedszkola dla dziecka 2,5 i 3-letniego

• pościel (kołderka lub koc, najlepiej w dużych rozmiarach obleczony poszewką), poduszka
  • piżamka (może dziecko odpoczywać w tym w czym chodzi, ale piżamka mile widziana.
  • szczoteczka, pasta do zębów, kubek ,(podpisane)
  • komplet ubrań na zmianę w woreczku (podpisane) czyli: spódnica lub spodnie, majteczki, skarpetki, ewentualnie rajstopki, bluzeczka z krótkim i długim rękawem, Wszystkie ubrania łatwe do samodzielnego zakładania i zdejmowania.
  • buty na zmianę na rzepy– wygodne, takie by maluch mógł je sam założyć i zdjąć, z gumową podeszwą, trzymające stabilnie stopę dziecka i chroniące przed urazami.
  • grzebień lub szczotka do włosów podpisana
  • jednorazowo 1 opakowanie chusteczek mokrych i  higienicznych, wyciąganych.

Wyprawka do Przedszkola dla dziecka 4-letniego

• szczoteczka, pasta do zębów, kubek ,(podpisane)
  • komplet ubrań na zmianę w woreczku (podpisane) czyli: spódnica lub spodnie, majteczki, skarpetki, ewentualnie rajstopki, bluzeczka z krótkim i długim rękawem,.
  • buty na zmianę na rzepy– wygodne, z gumową podeszwą, trzymające stabilnie stopę dziecka i chroniące przed urazami.
  • jednorazowo 1 opakowanie chusteczek  higienicznych, wyciąganych

Wyprawka do Przedszkola dla dziecka 5-letniego

• koc, najlepiej w dużych rozmiarach obleczony poszewką, poduszka
  • szczoteczka, pasta do zębów, kubek ,(podpisane)
  • buty na zmianę na rzepy, lub sznurowane w celu uczenia się ich zawiązywania – wygodne, z gumową podeszwą, trzymające stabilnie stopę dziecka i chroniące przed urazami.
  • grzebień lub szczotka do włosów podpisana
  • jednorazowo 1 opakowanie chusteczek  higienicznych, wyciąganych.