mik-110

Odwiedziny św. Mikołaja 2016

Jak co roku 6 grudnia, do naszych grzecznych dzieci z Anielskiego Przedszkola przyszedł św. Mikołaj. Przed Jego przybyciem dzieci poznawały historię św. Mikołaja, który był biskupem Miry w Licji na terenie Turcji. Był to dobry święty, który  wspierał najuboższych i najbardziej kochał uszczęśliwiać ludzi. Wszystkie dzieci czekały na Jego przybycie. Był to prawdziwy święty Biskup Mikołaj , a nie skomercjalizowany krasnoludek. Dzieci wiedzą po czym można Go rozpoznać: n.p. po mitrze, pastorale są to Jego szczególne atrybuty. Przedszkolaki bardzo się cieszyły z otrzymanych prezentów i zdjęcia z niezwykłym Gościem.
Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top