Pomóżmy zobaczyć więcej

Pochłania ją ciemność – stopniowo Marysia traci wzrok. Nieodwracalnie… Szczęście w nieszczęściu jest nadzieja! Szczęście – Marysia ma zmianę w genie, którą można wyleczyć terapią genową! Nieszczęście – lek nie jest refundowany. Jego koszt to 3 miliony złotych… To jedyna szansa, że Marysia będzie widziała! DOBRO zawsze do nas wraca, dlatego nasze Przedszkole przygotowało z tej okazji krótki taneczny występ charytatywny dla Rodziców, połączony ze zbiórką pieniędzy na leczenie Marysi. Dzięki ogromnej wrażliwości i hojności Rodziców i dzieci udało nam się zebrać kilka tysięcy złotych, które zostały przekazane na konto zbiórki.