Bal Wszystkich Świętych 2018

Tuż przed pierwszym listopada w całym kraju organizowany jest  tzw. "Holy Wins",  "Święty zwycięża". To uroczystość, która ma przede wszystkim pokazywać dobre wzorce. Nie inaczej było i w naszym Przedszkolu, kiedy to 30 października, tj. we wtorek został zorganizowany taki Bal. Jak przystało na dobry Bal nastąpiła prezentacja wszystkich przybyłych gości, a tych nie brakowało - była Maryja, św. Piotr i Papież Jan Paweł II, św. papież Klemens, św. Florian, św. Franciszek z Asyżu, Sw. Florian św. Aniela Salawa, św. Maria Goretti , św. Hiacynta, królowa Magdalena, św. Kinga, św. Elżbieta węgierska, św. Beretta Mola, św Teresa z Kalkuty, św. Cecylia, Kazimierz królewicz i wielu innych świętych, a także odwiedziło nas wielu Aniołów przybyłych z tej okazji do naszego Przedszkola. Wspólnym zabawom i śpiewom towarzyszyła Niebiańska Telewizja, wśród których trzeba wymienić Pociąg do nieba,  wszyscy święci idą do nieba, Ani oko nie widziało, Taki duży taki mały, Każdy może być święty i wiele innych. Uwieńczeniem wspólnego Balu było rozdanie dyplomu i nagród  za konkurs „Mój różaniec”, które tylko pogłębiły panującą wokoło radość.