MuŚ 224

Święty Mikołaj 2018

Dnia 6 grudnia, gościliśmy w naszym przedszkolu wyjątkowego gościa. Dzień ten był wyczekiwany już od bardzo dawna. Od samego rana dzieci z niecierpliwością nasłuchiwały czy przypadkiem nie słychać już dzwonków sań. W końcu z nieba przybył sam święty Mikołaj! Dzieci przywitały go piosenkami oraz pięknymi wierszykami i przyznały, że czasem zdarzało się, iż rodzice (i ciocie 😊) rwali sobie przez nie włosy z głowy, ale obiecały poprawę. Święty Mikołaj był szczęśliwy i bardzo podobały mu się atrakcje przygotowane przez dzieci, dlatego obdarował je prezentami. Radości nie było końca. Zaprosiliśmy Mikołaja na przyszły rok, a On obiecał, że jeżeli będziemy grzeczni jak w tym roku to bez wahania ponownie odwiedzi nasze Anielskie Przedszkole.
Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top