DSC_1054

Wizyta pana Łukasza

Dnia 25 stycznia do naszego przedszkola zaprosiliśmy tatę Patrycji oraz Klaudii – nauczyciela wychowania fizycznego. Pan Łukasz przygotował dla nas zajęcia. Przywiózł ze sobą dużo różnych, ciekawych rzeczy, aby wprowadzić nas po trochu w zajęcia w-fu, w których w przyszłości będziemy uczestniczyć. Najpierw zaprezentował nam różne piłki: do koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, siatkówki, unihokeja, golfa, tenisa stołowego, piłkę do rzutu kulą oraz piłkę lekarską. Oglądaliśmy również krótkie filmiki przedstawiające różne sportowe gry. Następnie uczestniczyliśmy w różnych ćwiczeniach sprawnościowych – rzucaliśmy woreczkami i małymi piłeczkami, i musieliśmy złapać piłeczki w takie malutkie talerzyki, co wbrew pozorom w cale nie było takim prostym zadaniem. Potem mieliśmy rozgrzewkę i ćwiczenia na drabinkach. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i troszeczkę zmęczeni. Dziękujemy bardzo panu Łukaszowi za przygotowanie tych sportowych zajęć
Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top