DSC_0956

Wizyta pani Kasi

Dnia 21 stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu Panią Kasię – nauczycielkę historii i mamę Fabiana i Florka z grupy starszaków. Pani Kasia przygotowała dla nas bardzo ciekawe zajęcia i przybliżyła nam po krótce historię Polski związaną z panowaniem niektórych królów. Mogliśmy usłyszeć m.in. o Chrzcie Polski, bitwie z Zakonem Krzyżackim czy rozbiorach Polski. Inaczej spojrzeliśmy na pieniądze – na banknotach dostrzegliśmy odpowiednich królów Polskich. Obejrzeliśmy również model domu z czasów Mieszka I, oraz mogliśmy włożyć królewskie szaty i korony. Zajęcia były bardzo ciekawe – oglądaliśmy mapy, zdjęcia i portrety królów – na chwilkę przenieśliśmy się w czasie. Bardzo dziękujemy Pani Kasi za przygotowanie zajęć oraz zapraszamy ponownie! 😊
Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top