wtSz 0119

Niedziela Palmowa – konkurs palm

W kwietniu nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie na „Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną” organizowany przez Parafię pw. św. Andrzeja Apostoła w Szaflarach oraz Szkołę Podstawową im. Augustyna Suskiego w Szaflarach. Każde dziecko z pomocą wychowawczyni lub rodziców wykonało swoją palmę. Każda palma była jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Zawieźliśmy palmy do Szkoły w Szaflarach aby mogły zostać poddane ocenie komisji. Następnie pełni napięcia zgromadziliśmy się na Mszy św. w kościele parafialnym aby uczestniczyć w uroczystej procesji z palmami. Po Mszy św. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Każde dziecko otrzymało drobny upominek oraz dyplom (może będą jakieś miejsca 😊). Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu materiałów potrzebnych do wykonania palm, oraz dzieciom za tak chętny udział.
Aby zobaczyć galerię musisz się zalogować. Jeżeli znasz nazwę użytkownika i hasło kliknij tutaj.

Nie znasz nazwy użytkownika i hasła? Nie szkodzi, każdy Rodzic może otrzymać te dane w Sekretariacie. ZAPRASZAMY

To Top