Koronka ulicami miast

We czwartek, 28 września 2023 r., w 15. rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, o godzinie 15:00 na placach, rogach i skrzyżowaniach ulic miast, a także w innych miejscach publicznych i na wiejskich rozdrożach, już po raz piętnasty gromadzili się ludzie, by odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego w ramach akcji Koronka na ulicach miast świata. Modlitwie towarzyszyły jak co roku określone intencje. Nasze Przedszkole, jak co roku włączyło się w tą modlitewną akcję, omawiając Koronkę wraz z dziećmi i ich rodzicami.